KUIDAS ALUSTADA ASUKOHAVABA MILJONIETTEVÕTE? 
Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis toimunud
 avaliku loengu salvestus
Luban Amazoni Koolil saata mulle asukohavaba ettevõtlusega seonduvat informatsiooni minu e-mailile. 
18. OKTOOBRIL TOIMUNUD LOENGU TEEMAD:
Kas Amazoni ettevõtlus sobib Sulle? 
Kuidas leida tooteid, mida Amazonis müüa? 
Millest alustada Amazoni ettevõtluses? 
SINU KOOLITAJA
EGLE RAADIK
Olen Egle Raadik, edukas Amazoni ettevõtja, kes on oma äritegevust laiendanud Eesti riigipiiridest väljapoole - Amazoni. Oleme koos meeskonnaga arendanud ja müünud tooteid juba juba 7 aastat. Selle aja jooksul oleme läbi töötanud sadu tooteideid ning jõudnud välja 4-miljonilise aastakäibeni ning teinud teadaolevalt Eesti suurima Amazoni EXITi.
Kõik minu teadmised on Sinu käsutuses Eesti kõige põhjalikumas Amazoni koolituses nimega Amazoni Kool, mida saad läbida veebis omas tempos. 
  • ​Iga nädal Q&A
  • ​Iga kuu Mastermind
  • ​24/7 Amazoni-ettevõtjate kogukond privaatses Facebook grupis
MIDA KLIENDID ON ÖELNUD
Amazoni Kooli rahulolevad vilistlased räägivad
TEADMISED JA TUGI

"Aitäh nii põhjaliku koolituse eest! Meeldiv on kuulata inimest, kes kiirgab positiivsust ning räägib asjadest nii, et keerulised väljakutsed ei olegi enam rasked. Mul on hea meel, et selle koolituse läbisin ning saan õpitut ka reaalselt rakendada."

- SHARON

OTSE KAITSEVÄST ETTEVÕTJAKS

“Ettevõtlus on huvitanud juba lapsest saadik, sai juba varasest east müüdud asju läbi interneti.
Amazonist kuulsin kaitseväes olles kui googeldasin ''how to make money online''. Kaitseväest tagasi tulles leidsin Egle Amazoni koolituse mis leidis aset 2019 aasta sügisel - 2020 aasta veebruariks olid juba esimesed tooted USAs kohal ja aasta lõpuks olin teinud juba 100k käivet."

- KARL P.

PRAKTILISED TEADMISED

"Tegemist on kõige praktilisema koolitusega, kus kunagi osalenud olen. Koolitus annab kaasa kõik tööriistad, et edukalt oma äri ehitada. Ainuke, mis saab peale selle koolituse läbimist edu takistada, olen mina ise - kui ei tegutse ega julge oma mugavustsoonist välja tulla. Olen väga õnnelik ja rahul kogu koolitusega ja soovitan kõigile, kes soovivad põnevas valdkonnas globaalset äri alustada!"

- KARL K.
HINDAN KOOLITUSE
JÄRGSET TUGE

“Amazoni koolitusel sain teadamisi, kuidas alustada Amazoni ettevõtlusega. Väga meeldis mõte, et ei tasu oma tooteideesse ära armuda, vaid jälgida turunõudlust. Alustaja puhul on see oluline nõuanne. Kõige olulisemaks pean Mastermind konsultatsiooni ja Facebook kogukonda, kust saan abi ka pärast koolitust!”

- EVELYN
LOO ENDA ASUKOHAVABA ETTEVÕTE
Telli Tartu Ülikooli Pärnu kolledži auditooriumis toimunud
loengu salvestus e-mailile
"Kuidas alustada asukohavaba miljoniettevõte?"

SCANDINAVIAN OÜ | © 2023 KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD
info@amazonikool.ee | Koolituse tingimused | Privaatsustingimused